Autoline » حراج های فروش لاستیکها و دیسکها » حراج های فروش چرخها » حراج های فروش چرخها Nokian » چرخ Nokian 275/60R20 »
آگهی چرخ Nokian 275/60R20 برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
چرخ Nokian 275/60R20
چرخ Nokian 275/60R20
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 2
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 3
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 4
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 5
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 6
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 7
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 8
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 9
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 10
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 11
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 12
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 13
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 14
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 15
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 16
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 17
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 18
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 19
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 20
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 21
چرخ Nokian 275/60R20 تصویر 22
1/22
مارک:  Nokian
مدل:  275/60R20
نوع:  چرخ
نوع و ساختار لاستیک:  شعاعی پنوماتیک
اندازه:  275/60 R 20
موقعیت مکانی:  سوئد Karlstad6609 km from you
تاریخ تبلیغات:  دیروز
شماره مشخصه فروشنده:  2230175
حراج:  1
تاریخ انقضا:  2024-10-30 10:48
تعداد:  4
وضعیت:  دست دوم

اطلاعات تکمیلی — چرخ Nokian 275/60R20

سوئدی
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Begagnade, slitage förekommerKända anmärkningar och fel:Anmärkningar på fälg finns, se bilderKända reparationer och lagningar:Helt nya däck
Däckdimension: 275/60R20
År på däck: 2024
Antal: 4
Däcktyp: Dubbade
Fabrikat på fälg: Black Rhino
Fälgtum: 20"
Har suttit på: Dogde RAM
Lasthjälp med: Lastmaskin
چرخها Nokian
نتایج جستجو: 34 آگهی
نمایش دادن
اشتراک