آگهی خودروی سدان BMW 5-serien برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/15
BMW
5-serien
خودروی سدان
2018
2018-02-23
131270 km
510 kg
1910 kg
2420 kg
سوئد Gothenburg
بیش از 1 ماه
7210774
2024-07-11 17:07
2024-07-16 20:19
تعداد درب:
5
4.936 m × 1.868 m × 1.483 m
113 HP (83 kW)
بنزین
2025-09-30
سفید
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr. Spricka i bakljus höger sida. Fåtal lackskador. Flertal repor och stenskott.
Klädsel ytligt slitage, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Lukt från rök. Innertak skadad.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält. Ratt står snett.
Previous owners: 4
License number: MML335
Manufacture month: tammikuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3276, 6102, 6116, 9498, 10724 senast 2023-04-17
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
Tax weight: 1 910 kg
530e iPerformance Sedan
G30
2018
Electric/Petrol
Head-up display
Rattväxel/paddlar
360 kamera
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car