آگهی مینی ون Volkswagen Caddy MPV برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/13
Volkswagen
Caddy MPV
مینی ون
2016
2016-01-14
۱۳۲٬۵۶۰ km
تعداد صندلی ها:
7
۵۷۶ kg
۱٬۸۳۹ kg
۲٬۴۱۵ kg
بیش از 1 ماه
7220979
2024-10-07 18:03
2024-10-09 19:14
تعداد درب:
4
۴٫۸۷۸ m × ۱٫۷۹۳ m × ۱٫۸۳۱ m
110 HP (81 kW)
مصرف سوخت:
۶٫۵ l/100km
دنده ای
2025-06-30
سفید
Bromsbelägg fram, slitna.
Spår efter tidigare dekor, Flertal rostangrepp, Flertal stenskott, lackskador, bucklor och repor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer
Isofix vänster, höger bak täcklock saknas. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Lukt från rök. Spår av tidigare utrustning.
Varnar för lampfel, Ac fungerar men kyler dåligt, Missljud hjullager fram, Positionsljus vänster bak ur funktion.
Previous owners: 2
License number: YAT626
Manufacture month: november 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1421, 3130, 5446, 7730, 9358, senast 2021-04-01
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 415 SEK
Max pull weight: 1 085 kg
CO2-emission (methane): 116 g/km
Tax weight: 1 830 kg
Caddy Life Maxi 1.4 TGI
2016
Methane
Alkolås
Lastskydd/lastnät
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car