آگهی هاچ بک Tesla Model S برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/17
Tesla
Model S
هاچ بک
2015
2015-05-13
۲۶۴٬۲۰۰ km
۴۲۶ kg
۲٬۲۱۴ kg
۲٬۶۴۰ kg
۶ سپتامبر ۲۰۲۴
7215282
2024-09-05 17:24
2024-09-10 19:46
۴٫۹۷ m × ۱٫۹۶۴ m × ۱٫۴۴۵ m
Drive type:
چهار چرخ محرک
197 HP (145 kW)
بنزین
2024-12-31
سیاه
Glasruta vänster fram repa. Några lackskador, bucklor, stenskott och repor. Repor på kolfibervingen. Dimljusglas matt
Sliten inredning.
Laddkabel saknas. Vindrutespolare ur funktion
Previous owners: 5
License number: RUL118
Manufacture month: April 2015
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 860 kg
Tax weight: 2 210 kg
Model S 85D
2015
Avtagbar dragkrok
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Smartphone integration
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car