آگهی هاچ بک Citroen C4 برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/15
Citroen
C4
هاچ بک
2022
2022-07-28
۳۵٬۵۳۰ km
۳۴۳ kg
۱٬۶۷۷ kg
۲٬۰۲۰ kg
۱۴ اوت ۲۰۲۴
7214454
2024-08-27 17:53
2024-09-01 19:29
۴٫۳۵۵ m × ۱٫۸ m × ۱٫۵۲۵ m
ظرفیت باتری:
۵۰ kW⋅h
2025-07-31
خاکستری
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan. Spåriga skivor bak. Hörs skrapande ljud från bromsarna under körning.
Stenskott vindruta utanför synfält. Fåtal stenskott, lackskador, dörruppslag, bucklor och repor.
Repa på inredningsdetalj.
Däcktrycksövervakningslampa lyser. Missljud från framvagnen.
Previous owners: 2
License number: LHD91K
Service history: Service utförd vid följande mil: 1579, 2608 senast 2024-01-09
Number of keys: 1
Textile: Partial leather
New car warranty: 2025-07-27 / 100 000 km (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Collision warranty: 2025-07-27 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 480 kg
Tax weight: 1 670 kg
e-C4 50 kWh
2022
Eluppvärmd vindruta
Head-up display
Kurvljus
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car