آگهی خودروی استیشن Volvo V70 برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/11
Volvo
V70
خودروی استیشن
2015
2014-12-03
۳۲۲٬۴۲۰ km
۴۷۹ kg
۱٬۷۸۱ kg
۲٬۲۶۰ kg
۲۹ اوت ۲۰۲۴
7214697
2024-08-28 06:00
2024-09-01 18:41
تعداد درب:
4
۴٫۹۱۴ m × ۱٫۸۶۱ m × ۱٫۵۴۷ m
بدنه
یدک کش:
181 HP (133 kW)
مصرف سوخت:
۴٫۲ l/100km
دنده ای
2025-08-31
سفید
Spricka i grill, Dålig linjepassning. Vindruta sliten. Ytrost tak, Rails, höger/vänster, plastkåpa/kåpor saknas. Fönsterlist vänster bak skadad. Fönsterlist höger bak lös. Flertal rostangrepp, lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Inredningsdetalj skadad, Inredningsdetalj, trasig. Växelspaksknopp är sliten. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad, Klädsel smutsig fram. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Innertak, smutsigt. Dörrpanel vänster bak skada.
Mätarhus glas, skadat/spricka.
Previous owners: 3
License number: KPL718
Manufacture month: październik 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2134, 4414, 6395, 8558, 10497, 13193, 15403, 17527, 19903, 23625, 27768, 29850, 31913 senast 2024-05-27. Kamrem utförd vid (mil):: 29850 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-09-13
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 240 kg
CO2-emission (diesel): 109 g/km
Tax weight: 1 780 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
II D4
2015
Motorvärmare
Lastskydd/lastnät
Volvo On Call
Xenon-ljus