آگهی خودروی استیشن Volvo V70 برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/11
Volvo
V70
خودروی استیشن
2016
2015-12-03
۲۲۰٬۶۸۰ km
۴۳۶ kg
۱٬۸۵۴ kg
۲٬۲۹۰ kg
۲۹ اوت ۲۰۲۴
7215839
2024-08-28 06:01
2024-09-02 21:26
۴٫۸۱۴ m × ۱٫۸۶۱ m × ۱٫۵۴۷ m
181 HP (133 kW)
مصرف سوخت:
۴٫۷ l/100km
سانروف:
سیستم گرمایش سوخت:
2024-12-31
نقره اي
Fåtal rostangrepp, stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador. Ingrodd smuts
Lukt från rök. Spår av pälsdjur, päls/lukt. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram och bak. Ratten är sliten.
Previous owners: 4
License number: LDZ966
Manufacture month: październik 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 4422, 8760, 10098, 11084, 15496, 20351, 21761 senast 2024-06-18. Kamrem utförd vid (mil):: 20351 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-12-11
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1676 SEK
Max pull weight: 1 210 kg
CO2-emission (diesel): 122 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
färg: Silver
II D4
2016
Xenon-ljus