آگهی خودروی استیشن Volvo V50 برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/11
Volvo
V50
خودروی استیشن
2012
2011-11-30
۱۸۷٬۶۹۰ km
۴۰۶ kg
۱٬۴۹۴ kg
۱٬۹۰۰ kg
۲۹ اوت ۲۰۲۴
7215489
2024-09-05 14:33
2024-09-08 21:11
۴٫۶۲۲ m × ۱٫۷۸۵ m × ۱٫۴۵۷ m
بدنه
یدک کش:
114 HP (84 kW)
مصرف سوخت:
۴٫۳ l/100km
دنده ای
ایربگ:
سیستم گرمایش سوخت:
2025-09-30
قرمز
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor,
ENGINE AND GEARBOX:
Små vibrationer i motorn vid gaspådrag
Tändningslås, kärvar.
Previous owners: 9
License number: MDK729
Manufacture month: październik 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 1906, 4106, 5313, 7156, 8840, 10279, 11493, 13498, 15829, 18722 senast 2024-07-10. Kamrem utförd vid (mil):: 18722 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2024-07-10
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 1259 SEK
Max pull weight: 1 600 kg
CO2-emission (diesel): 114 g/km
Tax weight: 1 490 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
D2
2012
Lastskydd/lastnät
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Xenon-ljus