آگهی خودروی استیشن Volkswagen Passat برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/16
Volkswagen
Passat
خودروی استیشن
2015
2015-02-03
۱۴۵٬۷۴۰ km
۵۷۴ kg
۱٬۷۲۶ kg
۲٬۳۰۰ kg
۳۰ اوت ۲۰۲۴
7215771
2024-09-09 13:34
2024-09-12 21:17
۴٫۷۷۱ m × ۱٫۸۲ m × ۱٫۵۱۳ m
Drive type:
چهار چرخ محرک
بدنه
یدک کش:
177 HP (130 kW)
مصرف سوخت:
۵٫۹ l/100km
پیکربندی محور متحرک:
4x4
سانروف:
سیستم گرمایش سوخت:
2024-12-31
قهوه ای، متالیک
Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Knappar till elhiss trasiga. Knapp för att fälla ut dragkrok saknas. Knappar till elhiss bak fastnar
Previous owners: 5
License number: OTG796
Manufacture month: grudzień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2873, 4769, 5924, 9759, 11487, 13280 senast 2023-05-29
Tax fee (yearly): 3397 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 155 g/km
Tax weight: 1 720 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Alltrack 2.0 TDI BlueMotion Technology 4Motion
2015
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Panoramatak
Xenon-ljus