آگهی خودروی استیشن Volkswagen Passat برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/12
Volkswagen
Passat
خودروی استیشن
2019
2019-04-30
۶۰٬۵۲۰ km
۵۲۰ kg
۱٬۵۴۰ kg
۲٬۰۶۰ kg
۲۷ اوت ۲۰۲۴
7216685
2024-08-26 19:27
2024-09-04 20:01
تعداد درب:
5
۴٫۷۶۷ m × ۱٫۸۳۲ m × ۱٫۴۶۲ m
150 HP (110 kW)
PTO:
سیستم گرمایش سوخت:
2025-03-31
خاکستری
Bromsar slitna fram & bak.
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej
Torkarblad bak missljudFinns info om kamrem: Ja
Previous owners: 3
License number: HAN38F
Manufacture month: märts 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2709 senast 2021-05-03
Tax fee (yearly): 690 SEK
Max pull weight: 1 440 kg
CO2-emission (petrol): 126 g/km
Tax weight: 1 540 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
1.5 TSI Sportscombi 150hk
2019
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Smartphone integration