آگهی خودروی استیشن Subaru Outback برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/13
Subaru
Outback
خودروی استیشن
2014
2014-05-21
196270 km
431 kg
1699 kg
2130 kg
سوئد Gothenburg
بیش از 1 ماه
7209175
2024-07-11 17:05
2024-07-14 21:32
تعداد درب:
4
4.79 m × 1.82 m × 1.605 m
Drive type:
چهار چرخ محرک
بدنه
یدک کش:
150 HP (110 kW)
مصرف سوخت:
6.3 l/100km
سیستم گرمایش سوخت:
2025-08-31
سفید، متالیک
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Dålig linjepassning, Lackskada stötfångare bak. Ytrost höger framskärm, Spår efter tidigare dekor, Några stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Spår av pälsdjur, päls/lukt.Insynsskydd medföljer ej
ENGINE AND GEARBOX:
Tickande ljud i motorrum. Drivlinan hugger/rycker.
Strålkastarglas vänster ner mattat.
Previous owners: 1
License number: CAS722
Manufacture month: wrzesień 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 1718, 3319, 4485, 6172, 7898, 9037, 10495, 12360, 13491, 14783, 16030, 18525, 19620 senast 2024-06-11
Tax fee (yearly): 3970 SEK
Max pull weight: 1 370 kg
CO2-emission (diesel): 166 g/km
Tax weight: 1 690 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
2.0D
2014
Avtagbar dragkrok
Elstol förarplats
Lastskydd/lastnät
Xenon-ljus