آگهی خودروی استیشن BMW 3-serien برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/11
BMW
3-serien
خودروی استیشن
2015
2015-04-29
۱۲۳٬۳۴۰ km
۴۸۵ kg
۱٬۵۹۵ kg
۲٬۰۸۰ kg
۲۶ اوت ۲۰۲۴
7215351
2024-08-23 17:42
2024-08-28 20:13
۴٫۶۲۴ m × ۱٫۸۱۱ m × ۱٫۴۲۹ m
306 HP (225 kW)
PTO:
2024-10-31
خاکستری
Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan. Bromsbelägg fram och bak börjar bli slitna.
Vindruta sliten. Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador.
Isofix höger bak täcklock saknas. Inredningsdetalj skadad, Ratten är sliten. Dörrpaneler fram skavmärken.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Växlar lite ryckigt ibland.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält. Missljud framvagn ej lokaliserat. Lampan som visar växel i växelspaken är ur funktion. Vibrationer känns i bilen vid högre hastighet.
Previous owners: 7
License number: KKE569
Manufacture month: heinäkuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 691, 2596, 2642, 3773, 6590, 7427, 9038, 9670, 11788 senast 2023-06-19
Tax fee (yearly): 1636 SEK
Max pull weight: 1 420 kg
CO2-emission (petrol): 169 g/km
Tax weight: 1 590 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
335i Sedan
F30
2015
Rattväxel/paddlar
Elstol med minnesfunktion förarplats
Xenon-ljus