آگهی خودروی استیشن Audi A3 برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/15
Audi
A3
خودروی استیشن
2015
2014-11-14
۱۰۳٬۳۶۰ km
۴۸۵ kg
۱٬۳۰۰ kg
۱٬۷۸۵ kg
۳۰ اوت ۲۰۲۴
7216809
2024-08-29 09:23
2024-09-03 20:53
۴٫۳۱ m × ۱٫۷۸۵ m × ۱٫۳۹۴ m
125 HP (92 kW)
سانروف:
PTO:
2025-10-31
آبی آسمانی
Bromsbelägg fram och bak, slitna.
Stenskott vindruta i synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Fäste för insynsskydd trasig. Väldigt smutsig klädsel.
Previous owners: 1
License number: LPT110
Manufacture month: październik 2014
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2082, 3420, 4643, 6000, 6864, 7700, 8422 och 9510 mil. Senast utförd 2023-10-12
Tax fee (yearly): 426 SEK
Max pull weight: 1 715 kg
CO2-emission (petrol): 114 g/km
Tax weight: 1 300 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
1.4 TFSI Sportback
2015
Avtagbar dragkrok
Elstol förarplats
Xenon-ljus