آگهی تریلر تخلیه بار Parator ST 18-20 برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/32
Parator
ST 18-20
تریلر تخلیه بار
2005
2005-06-23
25820 kg
10180 kg
36000 kg
سوئد Karlstad
بیش از 1 ماه
2045164
2024-07-11 12:19
طول - 14.8 m، عرض - 2.6 m
بدنه
ابعاد بدن:
طول - 12.57 m
4
اندازه لاستیک:
265/70 R19.5
ASR:
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända fel:Saknas täckningsrulle
Diverse rostangrepp och skador
Bromsar sitter fast
Rost, repor, bulor och skav finns
Belysning i okänt skickReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Information saknas
Dragkrok: ögla
Däckdimension Axel 1: 265/70R 19.5
Däckdimension Axel 2: 265/70R19.5
Däckdimension Axel 3: 265/70R19.5
Däckdimension Axel 4: 265/70R19.5
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Körförbud: Ja, 2013-06-01
Senaste godkända besiktning: 20120508
Besiktigad till och med: 20130531
Årsskatt: 14305 kr
Fordonskategori EU: O4
Släpvikt (kg): Totalvikt 36 000 kg
Lastutrymmets längd: 12570 mm
Kopplingsavstånd: 13430 mm
bruttovikt: 10180 / 25820
Registrerad hos Transportstyrelsen
Tippfunktion
Sidotipp
Lämmar Öppningsbar sida
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)