آگهی کراس اوور Tesla Model X برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/19
Tesla
Model X
2019
2019-05-23
72100 km
519 kg
2601 kg
3120 kg
سوئد Gothenburg
۲۵ ژوئن ۲۰۲۴
7208268
2024-06-28 18:22
2024-07-03 20:27
5.052 m × 1.999 m × 1.684 m
Drive type:
چهار چرخ محرک
772 HP (567 kW)
بنزین
ایربگ:
2024-12-31
خاکستری
Stenskott vindruta utanför synfält. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Dålig linjeanpassning förardörr och Laddlucka. Ytrost på baklucka.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Svagt tjutande ljud under acceleration.
Strålkastarglas vänster, slitet. Laddkontakt trasig men fungerar funktionellt.
Previous owners: 5
License number: UUM18A
Manufacture month: huhtikuu 2019
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 600 kg
Max trailer weight: 2 250 kg
Model X P100D
2019
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car