آگهی کراس اوور Subaru Forester برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/12
Subaru
Forester
2020
2020-11-02
۶۹٬۲۵۰ km
۴۵۴ kg
۱٬۷۳۱ kg
۲٬۱۸۵ kg
۵ سپتامبر ۲۰۲۴
7217395
2024-09-04 12:13
2024-09-08 20:24
۴٫۶۲۵ m × ۱٫۸۱۵ m × ۱٫۷۳ m
150 HP (110 kW)
PTO:
2025-09-30
Stenskott vindruta i synfält. Dekorlist höger bak skadad. Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Knappsats till infotainment har sprickor.
Previous owners: 3
License number: NEM04B
Manufacture month: veebruar 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1410, 2974, 4466, 5455 senast 2023-12-06
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 3153 SEK
Max pull weight: 1 315 kg
CO2-emission (petrol): 154 g/km
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 870 kg
färg: Silver
e-Boxer 2.0i AWD
2020
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified