آگهی کراس اوور Mitsubishi Outlander برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/14
Mitsubishi
Outlander
2020
2019-08-27
۱۳۶٬۳۴۰ km
۳۷۶ kg
۲٬۰۱۴ kg
۲٬۳۹۰ kg
۱۰ سپتامبر ۲۰۲۴
7215688
2024-09-09 16:48
2024-09-11 20:44
۴٫۶۹۵ m × ۱٫۸ m × ۱٫۶۹۶ m
Drive type:
چهار چرخ محرک
بدنه
یدک کش:
135 HP (99 kW)
2024-11-30
سفید، متالیک
Fåtal rostangrepp. Några stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Ingrodd smuts i lacken.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster. Trasiga inredningsdetaljer.
Öppning/stängning eldriven baklucka tekniskt fel.Mediaskärmen touch delvis ur funktion, endast delar av vänstersida fungerar.
Previous owners: 3
License number: ONW95F
Manufacture month: czerwiec 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2827, 4535, 8480 senast 2022-12-15
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 110 kg
Tax weight: 2 010 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.4 Plug-in Hybrid 4WD
2020
Electric/Petrol
Elstol förarplats
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car