آگهی کراس اوور Mazda MX-30 برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/14
Mazda
MX-30
2021
2021-08-30
۵۷٬۰۵۰ km
۳۶۹ kg
۱٬۷۵۰ kg
۲٬۱۱۹ kg
بیش از 1 ماه
7220494
2024-10-18 18:12
2024-10-23 21:02
۴٫۳۹ m × ۱٫۷۹۵ m × ۱٫۵۵۵ m
Parking sensor:
2026-09-30
سیاه
Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida. Några rostangrepp.
Vänster bakdörr dåligt omlackerad, vågig i plåten.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Några lösa/skadade inredningsdetaljer.
Servicelampa lyser. Torkarblad bak utslitet.
Previous owners: 2
License number: WHS80W
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2323 och 4205 mil. Senast utförd 2023-09-07
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 381 kg
Tax weight: 1 750 kg
e-Skyactiv
2021
Head-up display
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car