آگهی کراس اوور BMW 1-serien برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/10
BMW
1-serien
2015
2014-12-15
۱۴۵٬۰۸۰ km
۴۹۰ kg
۱٬۳۷۵ kg
۱٬۸۶۵ kg
بیش از 1 ماه
7220197
2024-10-21 18:21
2024-10-24 21:04
۴٫۳۲۴ m × ۱٫۷۶۵ m × ۱٫۴۲۱ m
136 HP (100 kW)
دنده ای
Parking sensor:
PTO:
2025-11-30
سفید
Skrapande ljud från bromsar vid dragning av handbroms.
Spricka i vindruta. Linjepassning motorhuv. LDålig linjepassning höger tröskel. Några lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. Flertal inbuktningar på taket.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 6
License number: HTW524
Manufacture month: listopad 2014
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1903, 3863 och 5321 mil. Senast utförd 2018-07-10
Tax fee (yearly): 800 SEK
Max pull weight: 1 635 kg
CO2-emission (petrol): 131 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
116i 5dr
F20
2015
Xenon-ljus