آگهی مینی ون Volkswagen Caddy MPV برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/13
Volkswagen
Caddy MPV
مینی ون
2017
2017-06-30
۲۹۱٬۴۰۰ km
تعداد صندلی ها:
5
۶۱۹ kg
۱٬۶۳۶ kg
۲٬۲۵۵ kg
۱۱ سپتامبر ۲۰۲۴
7207480
2024-09-10 09:13
2024-09-15 19:11
۴٫۴۰۸ m × ۱٫۷۹۳ m × ۱٫۸۲۲ m
بدنه
یدک کش:
102 HP (75 kW)
دنده ای
سیستم کامپیوتر خودرو:
سیستم گرمایش سوخت:
2024-10-31
سفید
Kylarvätska, läckage.
Stenskott vindruta utanför synfält. Vindruta sliten. Karosskada höger sidospegel, Centrumkåpa saknas. Spår efter tidigare dekor, Flertal stenskott, dörruppslag och repor.
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Ratt, sliten. Innertak, repor.
ENGINE AND GEARBOX:
Missljud koppling/svänghjul.
Fjärrlås, ena nyckelns fjärrlås ur funktion. Servicelampa lyser. Länkarmar fram glapp, Fjäder brusten vänster bak. Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 1
License number: PKH377
Manufacture month: toukokuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3180, 6166, 9252, 12300, 14425, 17725, 21781 och 23544. senast 2022-11-14. Kamrem utförd vid (mil): 21781 Datum Kamremsbyte: 2022-07-14
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 245 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 630 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
Caddy Life 2.0 TDI
2017