برنامه همکاری و مشارکت یا پارتنر شیپ Autoline
شریک و پارتنر ما شوید و برای جذب هر مشتری جدید کمیسیون و سود دریافت کنید
شریک و پارتنر ما شوید
چگونه کار می کند؟
ثبت نام در برنامه
در برنامه شرکتی یا پارتنری ما ثبت نام کنید و یک لینک یا کد مشارکت و همکاری یاپارتنری دریافت کنید.
کاربران جدید را جذب کنید
همه کاربرانی که لینک معرفی یا رفرال لینک شما را دنبال کرده و یا با استفاده از کد منحصر به فرد شما ثبت نام کرده اند،برای همیشه به شما ارجاع داده می شوند و بعنوان مشتری شما در سیستم ثبت خواهند شد.
تبلیغ لینک معرفی
یک لینک معرفی یا کد منحصر به فرد را با مخاطبان وب سایت ، شرکا ، مشتریان خود به اشتراک بگذارید و از هر روش مناسب از جمله قرار دادن بنر در سایت ،خبرنامه، ایمیل،لینک در شبکه های اجتماعی برای جذب کاربران جدید استفاده کنید
پاداش خود را دریافت کنید
شما از تمامی فاکتورهای پرداخت شده توسط مشتری جذب شده از طرف شما سود دریافت می کنید و مشتری نیز تخفیف اضافی بابت کلیه خدمات دریافت می کند.
پرسش و پاسخ
برنامه همکاری و مشارکت یا پارتنر شیپ Autoline چگونه است؟
برنامه همکاری و مشارکت یا پارتنر شیپ Autoline یک روش مدرن جهت سازماندهی درآمد مازاد شما می باشد. در برنامه همکاری و مشارکت یا پارتنر شیپ Autoline ثبت نام کنید ، کاربران جدید را به مجموعه Autoline دعوت کنید و از پرداخت هر کاربر جدید به Autoline درصد کمیسیون خود را برداشت نمایید.
برنامه همکاری و مشارکت یا (لینک معرفی) چیست؟
رفرال لینک یا لینک معرفی یک لینک ویژه است که حاوی یک شناسه شرکتی منحصر به فرد میباشد. رفرال لینک یا لینک معرفی برای جذب کاربران جدید و پرداخت پاداش به اعضایی که آنها را وارد سیستم کرده اند استفاده می شود. به لطف چنین لینکهایی،ما می توانیم بفهمیم که مشتری جدید از طرف شما وارد سیستم شده است. مشتری فقط باید رفرال لینک یا لینک معرفی را دنبال کرده و ثبت نام کند تا او را به عنوان مشتری شما علامت گذاری کرده و در سیستم ثبت نماییم پس از ثبت نام کاربر جدید شما می توانید لینک شراکتی یا پارتنرشیپی مورد نظر خود را در حساب کاربری شریک خود دریافت نمایید.
کد مشارکت و همکاری منحصر به فرد چیست؟
کد مشارکت و همکاری منحصر به فرد یک کد ویژه است که به طور منحصر به فرد شناسه شریک و یا پارتنر میباشد. با این کد،می توانیم تشخیص دهیم که کاربر جدید از طریق شما وارد سیستم شده است.این کد از این جهت مناسب است که می تواند به صورت متنی یا شفاهی به کاربر منتقل شود.همچنین ،کاربر می تواند هنگام ثبت نام در قسمت مربوطه کد را وارد کرده و یا از طریق تلفن به مسوول مربوطه اطلاع دهد. بعد از ثبت نام کاربر جدید یا پارتنر شما می توانید کد مشارکت و همکاری منحصر به فرد خود را در حساب شخصی کاربر جدید و یا پارتنر دریافت کنید.
آیا برای کاربری که از طریق لینک شما وارد سیستم میشود منفعتی وجود دارد؟
هر کاربری که با استفاده از لینک رفرال یا کد شما ثبت نام می کند،10٪ تخفیف اضافی برای کلیه خدمات شرکت دریافت می کند.
در کجا میتوان لینک رفرال را قرار داد؟
لینکهای رفرال را می توان در وب سایت ها ، وبلاگ ها،انجمن ها،رسانه های اجتماعی ارسال کرد.البته قبل از قرار دادن لینک در این مجموعه ها حتما مطمین شوید که توسط قوانین،ممنوعیت و محدودیتی وجود نداشته باشد.
چند درصد از هر مشتری را دریافت می کنم؟
شرکا و پارتنرها 10% کمیسیون از مبلغ پرداختی هر کاربری که از طرف آنها معرفی شده باشد دریافت می کنند. اگر به این نوع همکاری علاقه مندید می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی با مشاورین و کارشناسان ما تماس برقرار نمایید تا به شما در این امر یاری رسانند.
چگونه وجوه حساب کاربری خودرا برداشت کنم؟
کمیسیون‌های پرداخت‌های کاربرهای جدید بلافاصله به موجودی Autoline شما واریز می‌شود.شما می توانید این وجوه را از طریق پیپال یا انتقال بانکی برداشت کنید (در این مورد ،ما نیاز به دریافت پیش فاکتور یا invoice از طرف شما داریم). پرداخت کمیسیون فقط در صورت درخواست انجام می شود. حداقل مبلغ برداشت 20 یورو به پیپال یا 50یورو به حساب بانکی است.
فرایند اتصال مشتری به پارتنر چگونه میباشد؟
فرایند اتصال مشتری به پارتنر:
- وقتی روی "لینک معرفی " شما کلیک می شود ؛
- اگر مشتری هنگام ثبت شرکت در Autoline کد مشارکت یا پارتنر شییپی شما را وارد کند ؛
- اگر مشتری در طول فعال سازی سرویس (در حین مکالمه یا مکاتبات) کد مشارکت یا پارتنر شییپی شما را به کارشناس Autoline اعلام کند ؛
کاربرانی که در حال حاضر مشترکان Autoline هستند نمی توانند به برنامه مشارکت یا پارتنر شییپی شما متصل شوند.
هنگام اتصال بوسیله کد مشارکت یا پارتنر شییپی شما و یا استفاده از "لینک معرفی " شما ، سرویس گیرنده 10% تخفیف اضافی برای کلیه خدمات شرکت دریافت می کند.
در کدام قسمت می توانم آمار مشتریان جذب شده را ببینم؟
یک بخش "آمار" در حساب کاربری پارتنر وجود دارد ، که در آن می توانید آمار تمام کلیک های انجام شده بر روی "لینک معرفی" خود ، تعداد مشتریان جذب شده و همچنین پرداخت های انجام شده برای هر مشتری را ردیابی کنید.
آیا برای شرکت در برنامه همکاری و مشارکت یا پارتنر شیپ نیاز به داشتن وب سایت دارید؟
هر شخصی می تواند در برنامه همکاری و مشارکت یا پارتنر شیپ شرکت کند، برای این امر لازم نیست که حتما شما وب سایت خود را داشته باشید.
آیا سوالی دارید؟ برای ما بنویسید
آیا آماده هستید که با ما درآمد کسب کنید؟
شریک و پارتنر ما شوید