آگهی خودروی استیشن Volkswagen Passat برای فروش در مزایده فروخته شده است و در قسمت جستجو یافت نمیشود!
1/11
Volkswagen
Passat
خودروی استیشن
2010
2010-02-26
184520 km
548 kg
1652 kg
2200 kg
سوئد Gothenburg
بیش از 1 ماه
7208842
2024-07-24 17:41
2024-07-29 21:47
4.774 m × 1.82 m × 1.537 m
150 HP (110 kW)
2025-01-31
آبی آسمانی
Bromsskivor bak rostskadade.
Flertal rostangrepp. Fåtal lackskador, bucklor och dörruppslag, Flertal stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel skadad, fram. Inredningsdetalj bak, trasig. Innertak, smutsigt.
Elhiss vänster fram missljud. Reglage till elspeglar är skadat. Öppning/stängning eldriven baklucka tekniskt fel. AC kyler dåligt. Kupéfläkt, missljud. Ena fjärrnyckel går inte att låsa upp med.
Previous owners: 5
License number: MKF083
Manufacture month: helmikuu 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 10512, 11409, 12900, 13913, 14662, 16558, 18434 senast 2024-06-11
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 470 SEK
Max pull weight: 1 300 kg
CO2-emission (petrol): 158 g/km
CO2-emission (methane): 121 g/km
Tax weight: 1 650 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
1.4 TSI EcoFuel Variant
2010
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car